Kniha návštěv

nejen daňci

Ahoj Lukáši, nějakou dobu jsem tady nebyl, ale dnes jsem Ti musel oplatit návštěvu. A fakt jsi překvapil, je vidět velký pokrok ;o) Netušil jsem, jak se Ti povedla daňčí říje 2015. Ten černý daněk je nádherný a ze všech fotek je cítit podzim. Ať se daří i nadále ;o) Mimochodem z dovolením si zařadím tyto stránky do odkazů, budu je tak častěji sledovat!

Re: nejen daňci

Ahoj Karle, moc děkuji za potěšující komentář jsem rád, že se ti stránky i fotky líbí. Od kolegy fotografa to zvlášť potěší. Klidně si je zařaď do oblíbených, budu jedině rád a možná mi to přivede i pár dalších sledujících :-). JJ loňská dančí říje se mi krásně povedla, byly to neskutečné zážitky, které se na vždy vrejí do paměti. Fotolovu zdar.

Pochvala

Krásný fotky,počtení .Přeju hodně krásných záběrů,třeba se někde potkáme.

Pochvala

Krásné, nádherné, úžasné fotky!! Hodně štěstí při dalších pozorováních!!!

Canon EF 100-400mm f/4,5-5,6L IS USM

Myslím, že lze ještě uvést, že objektiv je stejně rychlý s telekonvertorem TC1,4x III jako bez něj (ve všech režimech). Oproti tomu (jak uvádí i Prosický) s TC 2x si AF neškrtne (ovšem je možné ostřit ručně).
S TC1,4x se objektiv dostává na ohnisko 560mm (což je prakticky dtto jako 600mm). Kvalita obrazu zůstává stále nadprůměrná.

Re: Canon EF 100-400mm f/4,5-5,6L IS USM

V době testování jsem konvertor nevlastnil a i teď mám neoriginál kenko SHQ 1,5x, takže těžko soudit, jak je to s originálem. Tam přeci jen může být situace zcela odlišná. S kenkem má tendenci to kolem místa zaostření oscilovat, než to zapadne kam má.

Canon

Dekuji za skvelou recenzi canon 100-400 II. fotky jemu skvele...

Re: Canon

Není zač jsem rád, že se líbí a snad to někomu pomůže při rozhodování.

Pěkné

Pěkné fotky i počtení. Příroda je nevyčerpatelné téma. Škoda, že mě neni míň roků. Doufám, že se ještě někde s foťákama potkáme. Opravdu zdařilé záběry. Přeji hodně příjemných zážitků a ať ti to stále dobře fotí.
http://fotopelda.webnode.cz/

Pozvánka

Chválím pěkné stránky a super fotky. Budu rád, když se občas zajdete podívat a třeba i něco zveřejníte na http://www.imyslivost.cz

Přidat nový příspěvek